Baltic WeddingsKOMANDA

Vilnis - profesionāls kāzu fotogrāfs
 • Vilnis

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Es vienmēr cenšos ar savām fotogrāfijām radīt Jūsu īpašās dienas stāstu. Manuprāt svarīgākie ir tie noķertie mirkļi, kuros varam redzēt Jūsu emocijas, saikni ar Jūsu tuvākajiem cilvēkiem, sajūtas. Dažkārt neesmu tikai kluss vērotājs, bet mēdzu izprovicēt jauno pāri uz “spēlēšanos”   Būšu iepriecināts ja atradīsiet laiku nesteidzīgai fotosesijai kādā ainaviskā Latvijas dabas nostūrītī. Man patīk eksperimentēt,  vienmēr priecājos par pāriem kas sarunu sāk: Mēs gribētu kaut ko savādāku…. 🙂

Ieteikums jaunajam pārim: Veltiet šo īpašo dienu Sev, nevis viesiem, radiniekiem vai kādam kas tās izplānojis. Tad arī atmiņas un fotogrāfijas būs visskaistākās.

Skatīties galeriju >>

Gatis - Profesionāls kāzu fotogrāfs
 • Gatis

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Esmu vienmēr pozitīvi uzlādēts pilns ar radošām idejām. Gatavs jaunām trakām idejām un nekad nesaku “NĒ”, ņemu no dzīves visu ko tā piedāvā. Vienmēr pozitīvs un ar smaidu uz lūpām. Mana lielākā aizraušanās un kaislība ir fotogrāfija, kurai esmu nodevies ar sirdi un dvēseli.

Skatīties galeriju >>

 

Jānis
 • Jānis

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Mana pirmā, īstā, dzīves aizraušanās bija zīmēšana, kas pamazām pagaisa iepazīstot iespējas ko piedāvāja dators. Un tā hobiju zīmēšana aizstāja profesija datorgrafikas dizaineris caur kuru arī tuvāk iepazinos ar fotografēšanu. Un pēc pāris gadiem hobijs fotografēšana kļuva par profesiju ko šobrīd uztveru ka neatņemamu savas dzīves sastāvdaļu. Augsti rezultāti gan Latvijas, gan starptautiskos fotokonkursos ir kalpojuši par stimulu nedziestošai vēlmei sevi pilnveidot. Mani iedvesmo cilvēku dažādība, raksturi un stāsti kas kāzu fotografēšanu pārvērš par nebeidzamu piedzīvojumu.

Emīls
 • Emīls

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Esmu enerģisks un ambiciozs. Jau skolas laikā zināju – būšu fotogrāfs – nospraudu mērķi, uz to gāju un sasniedzu. Arī tagad nebeidzu sev uzstādīt mērķus, kurus sasniegt. Tomēr, joprojām palieku pie klasiskām vērtībām un pie patiesuma – skaistums slēpjas vienkāršajā. Savās fotogrāfijās cenšos tvert patiesu, dabas dotu mirkļa skaistumu, vienalga tā būtu ainava, interesants moments, tipāžs vai notvertas patiesas emocijas modeļa sejā.  Gribētos, lai no skaistākās dienas pārim paliek fotogrāfijas ar notvertiem neazmirstamiem laimes mirkļiem, ne stīviem, iestudētiem tēliem. Skaistas atmiņas ir tas, ko mums neatņemt.

Reinis
 • Reinis

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Jau kopš bērnības esmu brīvdomātājs, kurš ir neatturams no neprātīgām domām un mērķu piepildījumiem. Mazs būdams, skraidīju apkārt bildējot dažādus knišļus un sapņojot kļūt par fotogrāfu. Līdz ar to, 2006.gadā nolēmu iegādāties profesionālāku aparātu, lai pieiet šai lietai nopietnāk. No šī brīža fotogrāfija ir kļuvusi par manu pašizteiksmes veidu, hobiju un nodarbošanos. Ir svarīgi piepildīt mirkli, jo tas ir mums dāvāts kopā ar dzīvību. Nebaidīties un eksperimentēt nozīmē iegūt jaunas emocijas un piedzīvojumus. Tādēļ es vēlos, lai katrs neatkārtojamais, vienreizējais un neatgūstamais mirklis paliek ne tikai mūsu atmiņās, bet arī fotogrāfijā. Ļaujies arī Tu šiem piedzīvojumiem!

Skatīties galeriju >>

Raimonds
 • Raimonds

 • Profesionāls kāzu fotogrāfs

Esmu aizrautīgs ceļotājs, atvērts un gatavs iepazīt visu pasauli. Jautrs, ļoti jautrs. Grūti būt nopietnam, jo cenšos dzīvi uztvert viegli. Kāzās jūtos kā savā elementā, bildēju tās ar aizrautību, nepagurdams. Dzīvi uztveru caur skatu meklētāju, lai neviens moments, emocija un  asara netiktu palaista garām.